شرکت تولیده و بسته بندی پاکدیده در زمینه تولید محصولات مارگارین فعالیت می نماید. کارخانه این شرکت در شهرک صنعتی پایتخت (جاده خاوران) قرار دارد. این کارخانه مجهز به تکنولوژی مدرن آلمان و با پرسنل متخصص دارای پنج خط تولید تمام اتوماتیک بوده و ظرفیت اسمی کارخانه حدود سیصد تن در روز است. کلیه محصولات شرکت دارای گواهینامه های استاندارد ملی ایران و HACCP،ISO9001 و سایر پروانه های مجاز بهره برداری از وزارت بهداشت می باشد که با برند ماهان مشغول به کار می باشد.

از طیف وسیع محصولات مارگارین تولید شده توسط این شرکت می توان به چند نمونه از آنها که در صنعت لبنی کاربر داشته و باعث ارتقاء کیفیت محصولات لبنی می گردد به شرح ذیل اشاره کرد ( نام برند : ماهان)

  • کره گیاهی مخصوص سفره (صبحانه) (Table Margarine)

این محصول در بسته بندی ده کیلویی برای فروش به واحدهای بسته بندی و همچنین با بسته بندی های 100،50،15،10 و 250 گرمی به بازار مواد غذایی جهت استفاده خانوار عرضه می گردد تا مصرف کنندگان از تنوع محصولات آن رضایت داشته باشند.

  • کره گیاهی صنفی صنعتی (مارگاین)

در محصولات لبنی همچون خامه، خامه قنادی و بستنی به عنوان چربی گیاهی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد که با انواع نقطه ذوب و طعم قابل عرضه می باشد.

  • مارگارین صنفی صنعتی

این محصول با رنگ سفید خامه ای و بافت کرمی برای استفاده در انواع پنیرها، ماست های پرچرب(چکیده) و سایر محصولات لبنی به عنوان جزء چربی مناسب می باشد.

طراحی سایت توسط فراکارانت